Ideallist - instytut medycyny estetycznej

masaże Ideallist Bielsko-Biała

ZABIEGI MEOSOESTETIC

Mesoestetic to wysoce zaawansowane technologicznie preparaty wykorzystywane w medycynie estetycznej do zabiegów rewitalizacji skóry, leczenia cellulitu i łysienia. Hiszpańskie laboratorium Mesoestetic tworzy produkty oparte na bazie profesjonalnych składników, doskonale wpisując się w trend kosmetyków selektywnych, a gwarancja skutecznego działania potwierdzona jest przez specjalistów oraz liderów w branży dermatologii i medycyny estetycznej na całym świecie, w:

  • Terapii wyszczuplająco-ujędrniającej (DTS Roller)
  • Terapii anti- aging (DTS Roller)

Terapia wyszczuplająco-ujędrniająca (DTS Roller) jak i terapia anti-aging (DTS Roller) to wysoce wyspecjalizowane zabiegi na ciało stosowane w walce z cellulitem i starzeniem się skóry. DTS ROLLER bazuje na opatentowanej technologii DTS ,,Discneedle Therapy System” (system terapii mikroigłowej). Igły tworzą w skórze tysiące mikrokanałów, co umożliwia niezwykle efektywny system transportu przeznaskórkowego dla substancji aktywnych aplikowanych na skórę podczas zabiegu.

Terapia wyszczuplająco-ujędrniająca (DTS Roller) oparta jest na synergicznym działaniu kofeiny i L- karnityny. Koktajl z tych substancji dodatkowo wzbogacony o wyciąg z nostrzyka żółtego i rutyny, w połączeniu z terapią mikroigłową (DTS Roller) pozwala na bardzo efektywne wprowadzenie w głąb skóry tych substancji, oraz stymulację naturalnej syntezy kolagenu w skórze.
Terapia anti-aging (DTS Roller) to połączenie terapii mikroigłowej (DTS Roller) z substancjami aktywnymi: krzemionki organicznej, która jest związkiem zapobiegającym starzeniu się skóry, wchodzącym w skład m. in. elastyny, kolagenu, oraz DMAE (dimetyloaminoetanol) zwiększający napięcie i jędrność skóry. 

 

Rytuał zabiegu (w obu terapiach)

  • Peeling: pierwszy etap to peeling, który stanowi doskonałą formę usunięcia obumarłych komórek z powierzchni skóry, oraz przyśpiesza proces odnowy i regeneracji naskórka, ponadto sprawia, że skóra staje się miękka i lepiej przyjmuje preparaty kolejno stosowane w zabiegu.
  • Masaż: drugi etap to masaż wykonany na bazie preparatu zawierającego olejek jojoba (30%). Preparat intensywnie nawilża i natłuszcza skórę, tworząc warstwę ochronną tym samym pomaga odbudować naturalny płaszcz hydrolipidowy. Zapewnia właściwą elastyczność i jędrność skóry, wykazuje także właściwości przeciwstarzeniowe.
  • DTS (Roller): końcowym etapem zabiegu jest wprowadzenie koktajlu substancji aktywnych za pomocą metody DTS (Roller).

 

Częstotliwość zabiegów:
Zalecana ilość zabiegów: 8 raz w tygodniu
Dla podtrzymania efektów: 1 raz w miesiącu
Czas trwania zabiegu: 80 - 90 minut

Gabinet Medycyny Estetyecznej Idallist oferuje:powiększanie ust,wypełniacze,botox,kwas hialuronowy,masaże,mezoterapia,laser,odmładzanie,spa,usuwanie zmarszczek,wypełnianie ust,powiększanie ust kwasem hialuronowym,gabinet medycyny estetycznej,dietetyk,paznokcie żelowe,odnowa biologiczna,fizjoterapia,manicure,hybrydy,paznokcie żelowe,pedicure,przedłużanie rzęs,peelingi medyczne,zabiegi anti age,nici silhouette soft,psychodietetyka,psychoterapia,odchudzanie,leczenie uzależnień,zaburzenia odżywiania
IDEALLIST Instytut Medycyny Estetycznej i Przeciwstarzeniowej tel. 33 497 27 14 tel. 792 713 002 ul. Pięciu Stawów 4/1 43-300 Bielsko-Biała Śląsk kontakt@ideallist.pl