Ideallist - instytut medycyny estetycznej

Ideallist - Instytut Medycyny Estetycznej i Przeciwstarzeniowej  ::  medycyna estetyczna bielsko-biała

WOLUMETRIA RĄK

Piękne, zadbane i gładkie dłonie – już dzisiaj właśnie takie mogą być Twoje! Dzięki wolumetrii rąk, Twoja skóra stanie się jędrna i napięta, a Ty będziesz mogła cieszyć się młodszym wyglądem dłoni przez naprawdę długi czas!

KORZYŚCI:

  • Zdecydowana poprawa jędrności i napięcia skóry
  • Przywrócenie utraconej objętości
  • Natychmiastowy efekt!
  • Wysoka odporność preparatów na działanie wolnych rodników
  • Głębokie nawilżenie tkanek

.

Dzięki zabiegom wolumetrycznym, Twoja skóra zostanie głęboko nawilżona, co sprawi, że będzie wyglądała na zdrową i wypoczętą. Zabiegi zdecydowanie poprawią jej jędrność i poziom napięcia, pozwalając Ci cieszyć się widocznie odmłodzoną skórą dłoni przez długi czas. Zabiegi wolumetryczne są nieinwazyjne, co zwiększa ich bezpieczeństwo, natomiast możliwość powrotu do pracy bezpośrednio po zabiegu, sprawia, że nie musisz martwić się długim i uciążliwym procesem rekonwalescencji.

Przeciwskazania do wykonywania zabiegów wolumetrycznych:
Uczulenie na wykorzystywaną w zabiegu substancję – kwas polimlekowy lub hialuronowy, stany zapalne skóry, skłonność do występowania blizn przerostowych, okres ciąży i karmienia piersią, choroby nowotworowe lub autoimmunologiczne.

WOLUMETRIA RĄK BIELSKO-BIAŁA

Gabinet Medycyny Estetyecznej Idallist oferuje:powiększanie ust,wypełniacze,botox,kwas hialuronowy,masaże,mezoterapia,laser,odmładzanie,spa,usuwanie zmarszczek,wypełnianie ust,powiększanie ust kwasem hialuronowym,gabinet medycyny estetycznej,dietetyk,paznokcie żelowe,odnowa biologiczna,fizjoterapia,manicure,hybrydy,paznokcie żelowe,pedicure,przedłużanie rzęs,peelingi medyczne,zabiegi anti age,nici silhouette soft,psychodietetyka,psychoterapia,odchudzanie,leczenie uzależnień,zaburzenia odżywiania
IDEALLIST Instytut Medycyny Estetycznej i Przeciwstarzeniowej tel. 33 497 27 14 tel. 792 713 002 ul. Pięciu Stawów 4/1 43-300 Bielsko-Biała Śląsk kontakt@ideallist.pl