Ideallist - instytut medycyny estetycznej

Ideallist - Instytut Medycyny Estetycznej i Przeciwstarzeniowej :: medycyna estetyczna bielsko-biała

MODELOWANIE TWARZY

Nadszedł ten dzień – Twoja skóra nie jest już tak jędrna jak jeszcze kilka lat temu, owal twarzy utracił swoją objętość, a wyostrzone rysy twarzy, zdecydowanie nie dodają Ci uroku. I kiedy myślisz, że nic nie jest w stanie powstrzymać tych negatywnych skutków starzenia się ciała, z odsieczą przybywa medycyna estetyczna, będąca w posiadaniu remedium na wszystkie Twoje problemy!

KORZYŚCI:

 • Przywrócenie utraconej objętości
 • Wymodelowanie konturu twarzy i kości policzkowych
 • Likwidacja zmarszczek i bruzd
 • Efekt odmłodzenia twarzy i szyi
 • Widoczne efekty regenerujące skórę
 • Korekcja cieni pod oczami
 • Wymodelowanie podbródka
 • Efekt delikatnego liftingu
 • Poprawa napięcia i gładkości skóry

.

Zabiegi modelowania twarzy mają na celu widoczną poprawę jej objętości i konturu, niwelując ostrość rysów twarzy, dzięki czemu oblicze się rozpogadza, a Ty wyglądasz na wypoczętą i rozpromienioną. Zabiegi wolumetryczne skutecznie odmładzają skórę twarzy i szyi dając wrażenie delikatnego, niezwykle przyjemnego liftingu, poprawiającego napięcie skóry. Podczas zabiegu likwidowane są zmarszczki i bruzdy, co nadaje Twojej skórze tej wyjątkowej gładkości i delikatności, jakiej zawsze pragnęłaś!

Wysokie bezpieczeństwo zabiegów oraz ich nieoperacyjny charakter, likwidują konieczność poddania się procesowi rekonwalescencji, umożliwiając natychmiastowy powrót do codziennych aktywności. Natychmiastowe i długotrwałe efekty zabiegu, pozwolą Ci na cieszenie się nowym, młodszym wyglądem, przez naprawdę naprawdę długi czas!

Przeciwskazania do wykonywania zabiegów modelowania twarzy:

Uczulenie na wykorzystywaną w zabiegu substancję – kwas polimlekowy lub hialuronowy, stany zapalne skóry, trądzik, opryszczka, skłonność do występowania blizn przerostowych, okres ciąży i karmienia piersią, miesiączka.

Gabinet Medycyny Estetyecznej Idallist oferuje:powiększanie ust,wypełniacze,botox,kwas hialuronowy,masaże,mezoterapia,laser,odmładzanie,spa,usuwanie zmarszczek,wypełnianie ust,powiększanie ust kwasem hialuronowym,gabinet medycyny estetycznej,dietetyk,paznokcie żelowe,odnowa biologiczna,fizjoterapia,manicure,hybrydy,paznokcie żelowe,pedicure,przedłużanie rzęs,peelingi medyczne,zabiegi anti age,nici silhouette soft,psychodietetyka,psychoterapia,odchudzanie,leczenie uzależnień,zaburzenia odżywiania
IDEALLIST Instytut Medycyny Estetycznej i Przeciwstarzeniowej tel. 33 497 27 14 tel. 792 713 002 ul. Pięciu Stawów 4/1 43-300 Bielsko-Biała Śląsk kontakt@ideallist.pl