Ideallist - instytut medycyny estetycznej

 

Po pięćdziesiątce skóra staje się cienka, wiotka, szorstka i sucha. Traci swój „płaszcz ochronny”, przez co staje się jeszcze bardziej podatna na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych. W tym okresie występują oznaki zaburzenia odnowy tkanek – skóra szarzeje i traci blask.
Niedostateczna ilość estrogenu i progesteronu negatywnie wpływa na wygląd skóry. Znacznie pogarsza się elastyczność i sprężystość, pojawiają się przebarwienia, proces keratynizacji ulega zahamowaniu. Zmarszczki pogłębiają się, skóra nadmiernie łuszczy się i przesusza, naczynia krwionośnie stają się widoczne. Rysy twarzy ulegają zaostrzeniu.
Zabiegi, które proponujemy osobom po pięćdziesiątce mają na celu redukcję i spłycenie zmarszczek, poprawę jej elastyczności, sprężystości i napięcia, zwiększenie produkcji kolagenu i elastyny, rewitalizację komórek, złagodzenie owalu twarzy, zamknięcie widocznych naczynek, długotrwałe nawilżenie i ochronę tkanek oraz ochronę przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych.

 

Poniżej przedstawiamy proponowane zabiegi:

50+ Ideallist Bielsko-Biała

Gabinet Medycyny Estetyecznej Idallist oferuje:powiększanie ust,wypełniacze,botox,kwas hialuronowy,masaże,mezoterapia,laser,odmładzanie,spa,usuwanie zmarszczek,wypełnianie ust,powiększanie ust kwasem hialuronowym,gabinet medycyny estetycznej,dietetyk,paznokcie żelowe,odnowa biologiczna,fizjoterapia,manicure,hybrydy,paznokcie żelowe,pedicure,przedłużanie rzęs,peelingi medyczne,zabiegi anti age,nici silhouette soft,psychodietetyka,psychoterapia,odchudzanie,leczenie uzależnień,zaburzenia odżywiania
IDEALLIST Instytut Medycyny Estetycznej i Przeciwstarzeniowej tel. 33 497 27 14 tel. 792 713 002 ul. Pięciu Stawów 4/1 43-300 Bielsko-Biała Śląsk kontakt@ideallist.pl