Ideallist - instytut medycyny estetycznej

Ideallist - Instytut Medycyny Estetycznej i Przeciwstarzeniowej :: medycyna estetyczna bielsko-biała

NICI HIALURONOWE

A gdyby tak cofnąć się o kilka lat wstecz i zachować wygląd z tamtego okresu – która z nas o tym nie marzy? Teraz, dzięki niciom hialuronowym to marzenie może stać się rzeczywistością! Nie wierzysz? Przekonaj się sama!

KORZYŚCI:

 • Rewolucyjna metoda wprowadzania do skóry kwasu hialuronowego!
 • Zmniejszenie głębokości bruzd nosowych i zmarszczek marionetki
 • Wymodelowanie rysów całej twarzy
 • Podniesienie i ujędrnienie owalu twarzy
 • Zaokrąglenie i podniesienie opadających policzków
 • Uniesienie kącików ust/oczu/brwi
 • Widoczny lifting skóry
 • Silne działanie nawilżające i rewitalizujące skórę
 • Przywrócenie jędrności, napięcia i elastyczności skórze

.

Nici hialuronowe to rewolucyjna metoda wprowadzania kwasu hialuronowego wgłąb skóry, który widocznie zmniejsza jej opadanie i pięknie modeluje rysy całej twarzy, nadając im młody i świeży wygląd. Efekt liftingu górnej powieki i podniesienia brwi, sprawi, że będziesz wyglądała na wypoczętą i rozpromienioną, uniesienie natomiast opadających policzków i wymodelowanie całego owalu twarzy, zaskutkuje całościowym odmłodzeniem Twojego wyglądu, dzięki czemu poczujesz się tak, jakbyś cofnęła się kilka lat w tył. Silne działanie nawilżające kwasu hialuronowego przywróci Twojej skórze jędrność, napięcie i elastyczność, których niepowstydziłaby się niejedna dwudziestolatka ;)
Wszczepienie nici hialuronowych to zabieg całkowicie nieinwazyjny i stosunkowo krótki, co likwiduje konieczność przymusowej rekonwalescencji, umożliwiając pacjentowi powrót do codziennych obowiązków od razu po zabiegu.

Gabinet Medycyny Estetyecznej Idallist oferuje:powiększanie ust,wypełniacze,botox,kwas hialuronowy,masaże,mezoterapia,laser,odmładzanie,spa,usuwanie zmarszczek,wypełnianie ust,powiększanie ust kwasem hialuronowym,gabinet medycyny estetycznej,dietetyk,paznokcie żelowe,odnowa biologiczna,fizjoterapia,manicure,hybrydy,paznokcie żelowe,pedicure,przedłużanie rzęs,peelingi medyczne,zabiegi anti age,nici silhouette soft,psychodietetyka,psychoterapia,odchudzanie,leczenie uzależnień,zaburzenia odżywiania
IDEALLIST Instytut Medycyny Estetycznej i Przeciwstarzeniowej tel. 33 497 27 14 tel. 792 713 002 ul. Pięciu Stawów 4/1 43-300 Bielsko-Biała Śląsk kontakt@ideallist.pl