Ideallist - instytut medycyny estetycznej

Ideallist - Instytut Medycyny Estetycznej i Przeciwstarzeniowej  ::  medycyna estetyczna bielsko-biała

MEZOTERAPIA IGŁOWA

Widoczna poprawa wyglądu skóry z efektem odmłodzenia? Dlaczego nie! Dzięki zabiegowi mezoterapii nie tylko silnie zregenerujesz i poprawisz wygląd swojej skóry, ale także zyskasz nowy, zdecydowanie młodszy wygląd. Interesuje Cię to?

KORZYŚCI:

  • ujędrnienie wiotczejącej skóry twarzy i szyi
  • regeneracja skóry
  • poprawa wyglądu skóry z widocznym efektem odmłodzenia
  • korekcja zmarszczek
  • przywrócenie gładkości skóry
  • szybka poprawa kondycji i wyglądu skóry
  • ochrona skóry przed fotostarzeniem
  • leczenie cellulitu

.

Mezoterapia igłowa to metoda śródskórnych ostrzyknięć aktywnymi preparatami, skutecznie odbudowującymi, odżywiającymi i rewitalizującymi skórę twarzy i ciała, dzięki którym poczujesz się piękna i wypoczęta, nabierając pewności siebie, potrzebnej do stawienia czoła wyzwaniom dnia codziennego.

Mezoterapia igłowa daje długotrwałe rezultaty, dzięki czemu nie musisz martwić się o szybki powrót do „starej” formy. Korygując zmarszczki, przywracając gładkość i jędrność skóry oraz zdecydowanie poprawiając jej kondycję, mezoterapia igłowa kompleksowo zadba o Twój wygląd!

Niezwykła popularność tej metody wynika z widocznych od razu efektów rewitalizacyjnych, co skutkuje doskonałym sampoczuciem i zadowoleniem klientów, chętnie powtarzających zabiegi. Niechirurgiczny charakter mezoterapii igłowej, likwiduje konieczność uciążliwej rekonwalescencji, sprawiając, że od razu po wykonaniu zabiegu, możesz wrócić do swoich codziennych obowiązków.

Niemal bezbolesne nakłucia i brak widocznych oznak poddania się zabiegowi, pozwalają na zachowanie komfortu fizycznego i psychicznego, zarówno w trakcie, jak i po zabiegu.

Przeciwwskazania do mezoterapii igłowej:
Alergia, ciąża, okres karmienia piersią, cukrzyca, stany zapalne skóry, opryszczka, choroba nowotworowa, stosowanie leków przeciwkrzepliwych, źle tolerująca iniekcje skóra – skóra naczynkowa, która zwiększa ryzyko powstawania zwłóknień.

Gabinet Medycyny Estetyecznej Idallist oferuje:powiększanie ust,wypełniacze,botox,kwas hialuronowy,masaże,mezoterapia,laser,odmładzanie,spa,usuwanie zmarszczek,wypełnianie ust,powiększanie ust kwasem hialuronowym,gabinet medycyny estetycznej,dietetyk,paznokcie żelowe,odnowa biologiczna,fizjoterapia,manicure,hybrydy,paznokcie żelowe,pedicure,przedłużanie rzęs,peelingi medyczne,zabiegi anti age,nici silhouette soft,psychodietetyka,psychoterapia,odchudzanie,leczenie uzależnień,zaburzenia odżywiania
IDEALLIST Instytut Medycyny Estetycznej i Przeciwstarzeniowej tel. 33 497 27 14 tel. 792 713 002 ul. Pięciu Stawów 4/1 43-300 Bielsko-Biała Śląsk kontakt@ideallist.pl