Ideallist - instytut medycyny estetycznej

medycyna przeciwstarzeniowa Ideallist Bielsko-Biała

Starzenie się to długi i skomplikowany proces, który dotyka każdego z nas. I, mimo że nie możemy go całkowicie zahamować, jesteśmy w stanie znacząco spowolnić i zmodyfikować jego działanie, tak, by na długo zachować sprawność fizyczną i umysłową, czerpiąc z życia pełnymi garściami. Na straży dobrego starzenia się stoi medycyna przecistwarzeniowa, dbająca o jakość i długość naszego życia. Będąc dziedziną głównie prewencyjną, zwraca naszą uwagę na przyczyny złego starzenia się, wskazując w jaki sposób wpłynąć lub uniknąć jego skutków.

Na proces starzenia się ma wpływ szereg czynników, których poznanie i odpowiednie zdiagnozowanie ma kluczowe znaczenie dla prewencji złego starzenia się.
Wśród najważniejszych czynników wpływających na nasze starzenie się, na pierwszym miejscu wymienia się uwarunkowania genetyczne, których negatywnym skutkom, wbrew pozorom, jesteśmy w stanie przeciwdziałać. Istotny jest także nasz styl życia – rodzaj diety, stosowane używki, poziom aktywności fizycznej, nawyki i stan naszego systemu immunologicznego - to wszystko znacząco wpływa na nasz organizm, zwiększając lub obniżając jego możliwości.

W celu przeciwdziałania negatywnym skutkom starzenia się organizmu, po dokonaniu dokładnego wywiadu z pacjentem, tworzony jest dla niego szczegółwy plan działania, którego efekty widoczone są niekiedy nawet po kilku tygodniach stosowania!

Zalecenia lekarza medycyny anti-aging mogą dotyczyć zarówno zmiany trybu życia na zdrowszy, jak i korzystania z doustnej suplementacji: środkami nootropowymi, odżywiającymi tkankę mózgową, preparatami zabezpieczającymi na poziomie komórkowym główne mitochondira przed zniszczeniem, różnego rodzaju specyfikami dietetytcznymi lub medycznymi pomagającymi w określonych problemach pacjenta oraz substancjami hormonalnymi, pozwalającymi na utrzymanie optymalnego poziomu hormonów we krwi.

Gabinet Medycyny Estetyecznej Idallist oferuje:powiększanie ust,wypełniacze,botox,kwas hialuronowy,masaże,mezoterapia,laser,odmładzanie,spa,usuwanie zmarszczek,wypełnianie ust,powiększanie ust kwasem hialuronowym,gabinet medycyny estetycznej,dietetyk,paznokcie żelowe,odnowa biologiczna,fizjoterapia,manicure,hybrydy,paznokcie żelowe,pedicure,przedłużanie rzęs,peelingi medyczne,zabiegi anti age,nici silhouette soft,psychodietetyka,psychoterapia,odchudzanie,leczenie uzależnień,zaburzenia odżywiania
IDEALLIST Instytut Medycyny Estetycznej i Przeciwstarzeniowej tel. 33 497 27 14 tel. 792 713 002 ul. Pięciu Stawów 4/1 43-300 Bielsko-Biała Śląsk kontakt@ideallist.pl