Ideallist - instytut medycyny estetycznej

Ideallist - Instytut Medycyny Estetycznej i Przeciwstarzeniowej  ::  medycyna estetyczna bielsko-biała

BOTOX W LECZENIU NADPOTLIWOŚCI

Odkąd sięgasz pamięcią unikasz noszenia kolorowych ubrań, spożywania ostrych posiłków i znajdowania się w stresujących sytuacjach, w których Twój organizm zachowuje się zdecydowanie nie w taki sposób, w jaki byś sobie tego życzyła. Z nadpotliwością można walczyć. Zobacz jak!

KORZYŚCI:

  • skuteczna metoda leczenia nadpotliwości zlokalizowanej
  • najlepsze rezultaty obarczone niewielkim ryzykiem
  • efekty działania utrzymyjące się od kilku do nawet kilkunastu miesięcy!
  • niska bolesność zabiegu
  • nieoperacyjny charakter zabiegu, po którym od razu można powrócić do codziennych obowiązków

.

Leczenie nadpotliwości przy zastosowaniu Botoxu® to leczenie stricte objawowe, mające na celu zablokowanie czynności gruczołów potowych, dzięki czemu poczujesz się komfortowo i świeżo, nawet w najbardziej stresujących sytuacjach. Zabieg ten uważany jest obecnie za przynoszący najlepsze rezultaty, które utrzymując się przez długi czas, są w stanie uwolnić Cię od tej przykrej przypadłości nawet na kilkanaście miesięcy!
Zabieg ostrzyknięcia botoxem miejsc odpowiedzialnych za nadmierną potliwość jest praktycznie bezbolesny, zapewniając Ci komfort psychiczny i fizyczny podczas wykonywania ostrzyknięć. Natomiast, dzięki jego nieoperacyjnemu charakterowi, możesz od razu wrócić do swoich codziennych zajęć, nie narażając się na uporczywą rekonwalescencję.

 

BOTOX W LECZENIU NADPOTLIWOŚCI BOTOKS BIELSKO-BIAŁA

Gabinet Medycyny Estetyecznej Idallist oferuje:powiększanie ust,wypełniacze,botox,kwas hialuronowy,masaże,mezoterapia,laser,odmładzanie,spa,usuwanie zmarszczek,wypełnianie ust,powiększanie ust kwasem hialuronowym,gabinet medycyny estetycznej,dietetyk,paznokcie żelowe,odnowa biologiczna,fizjoterapia,manicure,hybrydy,paznokcie żelowe,pedicure,przedłużanie rzęs,peelingi medyczne,zabiegi anti age,nici silhouette soft,psychodietetyka,psychoterapia,odchudzanie,leczenie uzależnień,zaburzenia odżywiania
IDEALLIST Instytut Medycyny Estetycznej i Przeciwstarzeniowej tel. 33 497 27 14 tel. 792 713 002 ul. Pięciu Stawów 4/1 43-300 Bielsko-Biała Śląsk kontakt@ideallist.pl